Ламінатор рулонний: характеристики та відгуки

Рекламний блок

Сегмент поліграфічної техніки сьогодні переживає не найкращі часи. З одного боку, найбільші виробники такого обладнання успішно розвивають і реалізують нові технології, але з іншого - конкуренція з цифровими носіями інформації в цілому визначає зниження інтересу до подібної продукції. І все ж технічне забезпечення будь-якого офісу вимагає наявності базового комплекту, що дозволяє виконувати основні поліграфічні операції. У цей набір крім поширених принтерів і копіювальних машин входить ламінатор рулонний, з допомогою якого можна облагородити практично будь-паперовий документ незалежно від формату.

Загальні відомості про рулонному ламінаторі

ламинатор рулонный

Сьогодні найбільш поширені пакетні ламінатори в силу їх практичності. Це невеликі по конструкції моделі, які можуть розглядатися в якості побутової техніки, і як офісне обладнання за умови невеликий завантаженості. Рулонні ж аналоги вигідніше використовувати в роботі з великими обсягами. І справа навіть не в продуктивності, а у форматах. Теоретично ламінатор рулонний здатний обслуговувати і формат A0 - до речі, у багатьох апаратах ця можливість реалізується практично. Але потенціал «рулонника» дозволяє з найменшими витратами і з забезпеченням високої якості покривати плівкою листи, за форматом перевищують формат A3. Крім того, представники професійних серій також можуть виконувати широкий спектр додаткових опцій, серед яких тиснення фольгою. Що стосується недоліків такого роду ламінаторів, то до них можна віднести складність в обслуговуванні. У процесі роботи техніка вимагає від оператора ретельного контролю параметрів натягу плівки, температури валів, швидкості протяжки і т. д. І це не кажучи про режим роботи, який також підбирається з розрахунком на забезпечення тих чи інших параметрів захисного шару.

Основні характеристики техніки

рулонный ламинатор

Ключовим робочим показником рулонного ламінатора є продуктивність. Це значення, від якого залежить швидкість виконання покриття. Стандартні моделі обробляють в середньому 1800 мм/хв. Можна сказати, це типове значення продуктивності, яке характерно для 70-80% апаратів даного типу. Інші представляють клас міні-ламінаторів або промислових машин. Найбільш цікава професійна категорія, окремі моделі в якій можуть забезпечувати покриття на швидкості до 20 м/хв. Другою важливою характеристикою, якій має рулонний ламінатор, можна назвати максимальну ширину охоплення. Цей показник в середньому варіюється від 300 до 700 мм. При цьому слід враховувати і опціональні можливості рулонного ламінатора. Слабким місцем такого обладнання вважається одностороннє ламінування. Однак останні моделі позбавлені цього недоліку і можуть працювати в режимі двостороннього покриття плівкою.

Плівка для ламінатора

ламинатор рулонный fm

Плівкове покриття само по собі розрізняється по експлуатаційним захисними характеристиками. Ламінатор лише забезпечує її нанесення, але кінцеві властивості обробленого документа будуть залежати від обраної плівки. Власне, відмінностей між матеріалами для ламінації трохи і головним з них є товщина. Так, якщо потрібно лише візуальне надання документу глянцевого вигляду, то вибирають тонкі покриття близько 8-10 мікрон. Товста плівка для рулонного ламінатора, товщина якої складає близько 250 мікрон, вже здатна захищати паперову основу від легких порізів, зламів структури та інших фізичних ушкоджень. У свою чергу, ламіноване машини можуть працювати з конкретними діапазонами форматів плівки або ж підтримувати усі типорозміри. Розрізняється плівка і за естетичними властивостями. Наприклад, виробники випускають покриття з різним ступенем глянцю і матовості, варіюючи зміст термоклея у складі первинної пластикової суміші.

Відгуки про моделі Grafalex FM 360

рулонные ламинаторы gmp

Дану модель частіше використовують в професійних цілях. Апарат успішно справляється з завданнями ламінування в копіювальних центрах, друкарнях, фотографічних студіях і т. д. Користувачі відзначають високу продуктивність, яка на практиці забезпечує гідний результат без затримок в процесі роботи. Фахівці підкреслюють і гідності металевого корпусу, який також сприяє підвищенню надійності пристрою. Внутрішній зміст забезпечує оптимальний функціональний режим навіть в умовах сильної завантаження за рахунок наявності високоміцних пластикових валів. Багато хто вказує і на наявність автоматичних систем, якими оснащений рулонний ламінатор FM 360 в основний модифікації. В першу чергу це функція запам'ятовування робочих параметрів. Це означає, що апарат кожен раз на початку роботи буде виконувати операції з тими ж параметрами, що і в останній сеанс використання.

Відгуки про моделі Bulros FM 360

рулонный ламинатор bulros

Цей апарат працює приблизно з тими ж типорозмірами, що і попередня модель, але має і кілька значних відмінностей. За словами користувачів, дану версію вигідніше використовувати для роботи з постерами, плакатів, календарів та іншої поліграфічної продукцією. Пояснюється це тим, що модель розрахована на просте управління, що дозволяє з легкістю контролювати процес ламінування. При цьому рулонний ламінатор Bulros відрізняється і високою швидкістю роботи, яку можна регулювати або ж використовувати реверсний хід. Для зручності експлуатації виробник передбачив і додаткові функції. Наприклад, власники апарату високо оцінюють роботу автоматичного натягу плівки і спрощену систему установки валів.

Відгуки про моделі Mefu MF1700-M1

рулонный ламинатор fm 360

Великі поліграфічні виробництва забезпечуються сучасною високопродуктивною технікою, до якої можна віднести і агрегат MF1700-M1. Користувачі цієї машини в першу чергу відзначають її широкі конструкційно-функціональні можливості, які дозволяють працювати практично зі всіма поширеними форматами друкованої продукції. При цьому швидкість ламінування становить до 6 м/хв. Для порівняння, ламінатор рулонний FM-серій в середньому забезпечує покриття документів з частотою 1800 мм/хв. Якщо говорити про недоліки модифікації MF1700-M1, то багато хто власники говорять про неабияке енергоспоживанні.

Відгуки про моделі Excelam 355 від GMP

В ніші середніх по потужності ламінаторів, які застосовуються в домашніх умовах і невеликих офісах, користується популярністю апарат GMP Excelam 355. Відразу треба сказати, що модель має невисокою потужністю і компактними габаритами, тому і відгуки про продуктивності здебільшого стримані. Іншими словами, на цій машині доцільно працювати з форматами до розміру A3 і в невеликих кількостях. Зате в показниках ергономіки і якості обробки документів цієї машини практично немає рівних у класі. Як і усі рулонні ламінатори GMP останніх версій, модель Excelam 355 забезпечена цифровим регулятором швидкості і температури, що полегшує процес використання пристрою.

пленка для рулонного ламинатора

Як вибрати оптимальний ламінатор?

Для початку визначається сфера застосування техніки і її функціональні можливості. Висока завантаженість, постійний режим експлуатації і вимогливість до якості ламінування - все це обумовлює вибір професійного обладнання. Для дому і офісу, де лише зрідка вдаються до поліграфічної техніки, варто вибрати модель, у якій наголос робиться на ергономіку. Зокрема, для таких потреб підійде ламінатор рулонний Excelam 355. Якщо ж необхідна збалансована за характеристиками модель для універсального призначення, то можна робити вибір в користь апарату Grafalex FM 360. Це якісне виконання багатофункціонального і зручного у використанні ламінатора, який також відрізняється оптимальною швидкістю роботи і підтримкою широкого спектру робочих форматів.

Висновок

Ламінування є специфічною поліграфічної послугою, тому обладнання для виконання таких операцій не так поширене, як традиційні друковані апарати. Тим не менш, у плані технологічного розвитку ламінатор рулонний не стоїть на місці. Сучасні моделі отримують автоматичні системи контролю та керування робочими параметрами. До таких можна віднести індикатори температури ламінування, швидкості нанесення покриттів і т. д. Більш просунуті модифікації на додаток отримують можливість реалізації голографирования, текстурної обробки поверхні, вибіркового глянцювання і фольгування.

Рекламний блок


Рекомендуємо переглянути!
 • Ростер - це що таке? Тостер або ростер - в чому різниця?
 • бензиновий Електрогенератор для дачі (відгуки)
 • Гусенечный всюдихід "Бобер"
 • Бензопила "Чемпіон": відгуки, опис, технічні характеристики
 • Яку вибрати дриль для домуударний, з перфоратором? Критерії вибору
 • Скільки коштує кондиціонервизначаємо вартість вашого комфорту
 • Як вибрати новий телевізор?
 • Краща сушарка для овочів і фруктівяк вибрати?
 • Трохи про ламінат
 • Додати коментар
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера