Як видалити історію на телефоні в Яндексі і очистити журнал пошуку

Рекламний блок

Сучасний користувач інтернету відвідує мільйони веб-сторінок, зберігає доступ до десятків сайтів і додає в закладки (і сервіси на кшталт Pocket або Evernote) сотні ресурсів. Всі сайти деякий час залишаються в пам'яті браузера, щоб прискорити процес подальшого завантаження. Пошукові системи "підказують" користувачеві запити, користуючись саме попередньою історією пошуку. Навіть контекстна реклама підбирається на основі інтересів конкретного користувача. Саме тому питання "Як видалити історію на телефоні в Яндексі?" цікавить багатьох сучасних користувачів, які ще не встигли повністю розібратися з функціоналом мобільних браузерів.

как удалить историю на телефоне в яндексе

Навіщо взагалі видаляти історію?

Видалення історії - буденна процедура, яка здійснюється стандартними функціями мобільних або десктопних (для портативних або стаціонарних комп'ютерів) браузерів. Видаляти історію відвіданих веб-сайтів слід для захисту конфіденційної інформації, що використовується для авторизації на певних ресурсах (соціальні мережі, онлайн-банкінг, електронна пошта, сервіс Держпослуги і так далі) або щоб уникнути зайвих питань з боку осіб-власників техніки або ж тих, з ким спільно здійснюється користування комп'ютером (планшетом, смартфоном). Це проста дія допоможе ефективно захистити особисті дані користувача.

как удалить историю в яндексе на телефоне

Крім того, видалити історію пошуку Яндекса в телефоні може знадобитися при передачі пристрою в інші руки, навіть у тих випадках, коли це тимчасова ситуація (наприклад, коли смартфон віддається в ремонт). Час від часу очищати журнал відвідувань веб-ресурсів корисно і для самої техніки: скупчення тимчасових файлів засмічує жорсткий диск і оперативну пам'ять комп'ютера, планшета або телефону, що уповільнює роботу пристрою.

Відключення пошукових підказок в Яндексі

Як видалити історію на телефоні в Яндексі? Часто може знадобитися навіть не повне видалення журналу відвідувань, а швидше відключення пошукових підказок, які формуються на основі попередніх запитів користувача. Пошукові підказки - це варіанти, які автоматично пропонуються пошуковою системою при наборі в рядку пошуку початку фрази. Як правило, Яндекс або Google пропонують найбільш популярні в мережі варіанти, але на мобільних пристроях (або портативних і стаціонарних комп'ютерах, де здійснено вхід у відповідний поштовий сервіс) за основу приймається історія запитів користувача.

удалить историю поиска яндекса в телефоне

Видалити історію пошуку в Яндексі на телефоні і відключити пошукові підказки можна наступним чином:

 • необхідно зайти на головну сторінку Яндекса або на сервіс Яндекс Пошта;

 • далі потрібно авторизуватися в електронному ящику (або зареєструвати нову пошту, якщо такої не було);

 • слід перейти в "Особисті налаштування", а потім вибрати "Інші налаштування" і "Пошукові підказки";

 • після цього необхідно вибрати "Очистити історію запитів" і вимкнути функції "Мої запити в пошукових підказках" і "Улюблені сайти".

 • Таким чином, не тільки буде повністю знищена вся історія пошуку пристрої, але і відключена функція пошукових підказок на основі попередніх запитів користувачів у всесвітній мережі.

  Як видалити історію на телефоні в Яндекс браузері?

  Мова може йти також про видалення журналу відвідувань не в самому Яндексі (тобто відключенні пошукових підказок), а в браузері від пошукової системи. Як видалити історію на телефоні в Яндексі? Існують два способи зберегти свої особисті дані від чужих очей в мобільній версії Яндекс Браузера.

  Перший спосіб - це функція смартфона, а не самого мобільного браузера. Так, необхідно зайти на будь-яку сторінку через браузер, в якому повинна бути видалена історія і натиснути функціональну клавішу смартфона, викликавши налаштування. Слід вибрати пункт "Історія" (у деяких моделях "Особисті налаштування") і натиснути на рядок "Очистити історію". Піде вся історія пошуку.

  удалить историю просмотров в яндексе на телефоне

  Другий варіант, як видалити історію в Яндексі на телефоні - скористатися можливостями самого Яндекс Браузера. Необхідно вибрати піктограму "Налаштування" у вікні браузера від популярної пошукової системи, натиснути "Конфіденційність", а потім "Очистити дані" або "очистити дані веб-перегляду". Таким способом можна не тільки очистити історію переглядів, але і видалити кеш, очистити журнал тільки за певні проміжки часу або видалити деякі (не всі) розділи. Достатньо лише поставити "галочки" у відповідних полях і зберегти зміни кнопкою "Очистити історію".

  Відновлення видалених даних

  Що робити, якщо питання "Як видалити історію на телефоні в Яндексі?" успішно вирішено (і відповідно, журнал відвідувань очищений), але через час треба було повернутися до певної веб-сторінки, відвідувана тиждень або місяць тому. Навіть у збереженою історії знайти конкретний ресурс, як правило, досить складно, як йде ситуація з віддаленим журналом?

  Теоретично відновити ці дані можливо, але на практиці процедура здійсненна тільки для просунутих користувачів. Та й то, часто відновлення видаленої історії браузера не варто зусиль - простіше спробувати знайти зниклу веб-сторінку, набравши той же запит в рядок пошуку. Якщо необхідність відновити історію все-таки існує, то краще звернутися до фахівця, але не варто самостійно встановлювати з інтернету програми, які обіцяють відновити пошкоджені файли.

  Таке програмне забезпечення, по-перше, може містити віруси, а по-друге, навряд чи допоможе з історією браузера. Якщо відновити тимчасові і знайдено автоматично збережені файли подібним програмам і під силу, то віддалений журнал пошуку вже точно не в їх компетенції.

  Як очистити кеш в інших мобільних браузерах?

  В будь-якому іншому мобільному браузері видалити історію переглядів найзручніше програмними засобами самого смартфона. Як це зробити, було описано вище - перший спосіб видалення історії. Крім того, можна скористатися і функціями конкретного браузера, як правило, опція очищення журналу відвідувань знаходиться в розділі особистих налаштувань або налаштувань конфіденційності.

  Рекламний блок


  Рекомендуємо переглянути!
 • Огляд: що таке «В Контакті» ЛС
 • Що таке Javascript? Основні функції JavaScript
 • SkyDNS: як відключити? Інтернет-фільтр
 • Як відключити послугу на «Мегафоні», щоб не платити зайвого
 • Як встановити Віндовс замість Лінукс, і навпаки?
 • Що робити, якщо забув пароль від комп'ютера? Кращі рішення для різних ОС
 • Заповіт аккаунта в Facebook
 • Інженерні коди для Android
 • Секрети WhatsApp
 • Додати коментар
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера