Помилка 941 на "Андроїд"

Рекламний блок

Додаток Google Play Маркет є одним із сервісів від компанії Google, який встановлений на кожному планшеті або смартфоні, що працює на операційній системі Android, і будь-який власник сучасного гаджета хоч раз, але скористався цією фірмовою програмою. Завдяки "Плей Маркету" користувачі отримують можливість скачувати самі різноманітні програми та ігри, а також оновлювати вже встановлені на девайсі. Також тут можна знайти музику на свій смак, захоплюючі книги і журнали, цікаві художні та анімаційні фільми, підписатися на популярних новинних і не тільки видання.

Проблеми в роботі Google Play

Незважаючи на те що програма розроблялася тією ж компанією, що і сама мобільна операційна система, іноді в його роботі відбуваються збої, і, виконуючи звичні дії, користувач може побачити на екрані свого пристрою повідомлення про помилку, що містить відповідний код, наприклад помилка 941.

ошибка 941

Якщо чергова спроба завантажити у "Плей Маркеті" програму завершується помилкою, не варто впадати в паніку. Найімовірніше, це типовий збій роботи програми, який можна виправити, не вдаючись до повного скидання настройок смартфона або планшета.

Причина появи помилки

Отже, ви побачили на екрані свого гаджета повідомлення "помилка 941 (Play Market)". Що робити? Головне -не потрібно опускати руки, а варто все-таки спробувати зрозуміти причину і виправити ситуацію. Однак слід пам'ятати, що необдумані дії можуть завдати непоправної шкоди вашим даним, що зберігаються на пристрої, так і йому самому.

ошибка 941 на андроиде

Причиною, по якій з'являється помилка 941 на "Андроїд", є те, що відбувається переривання процесу завантаження програми оновлення. Вперше користувачі зіткнулися з цією проблемою, коли Google оновив додаток Android Market, перейменувавши його в Google Play, однак вона стала іноді з'являтися і надалі, зачіпаючи всі версії ОС Android.

Виправлення помилки

Помилка 941 не є найпоширенішою, але вона має місце бути, і ті користувачі, які мають деякі знання і розбираються в роботі операційної системи Android, знайшли спосіб вирішення даної проблеми, незважаючи на те що якась офіційна інформація від Google за кодами помилок немає. Для виправлення помилки необхідно виконати наступну послідовність дій:

1. Візьміть андроїд-пристрій, на якому сталася помилка 941, і відкрийте «Установки».

2. Виберіть пункт «Управління додатками».

3. У вікні, перейдіть на вкладку «Всі програми».

4. Знайдіть і виберіть програму «Менеджер завантажень», відкрийте його, натисніть на кнопку «Зупинити додаток», потім по черзі на кнопки «Очистити кеш» і «Очистити дані».

5. Поверніться до списку встановлених програм і знайдіть там Google Play.

6. Повторіть дії, які ви робили з «Менеджером завантажень».

7. Потім знову поверніться до списку, знайдіть і виберіть прграмма «Сервіси Google Play і зробіть з ним ті ж дії, що і з попередніми двома.

Після виконання даної інструкції закрийте «Налаштування», запустіть «Маркет» та спробуйте завантажити будь-який додаток. Помилка 941 повинна зникнути.

Що потрібно робити, у разі якщо помилка не зникла

В деяких випадках виконання вищенаведеної інструкції не приводить до бажаного результату. Відкривши «Магазин додатків» і спробувавши завантажити що-небудь звідти, користувач може знову зіткнутися зі збоєм в роботі «Маркету».

ошибка 941 play market что делать

В даному випадку, щоб помилка 941 на «Андроїд» не виникла повторно, необхідно виконати наступні кроки:

1. Перейти в настройках до списку всіх додатків, вибрати Google Play і натиснути кнопку «Видалити оновлення».

2. Зайти в «Маркет» і спробувати знову завантажити необхідну вам програму.

Тепер можна оновлювати і скачувати необхідний контент без будь-яких помилок, а при виникненні подібних ситуацій в майбутньому потрібно знову скористатися тими ж інструкціями.

Рекламний блок


Рекомендуємо переглянути!
 • Що таке Javascript? Основні функції JavaScript
 • Чому не працює мишка на ноутбуці? Усуваємо неполадки
 • Що робити, якщо забув пароль від комп'ютера? Кращі рішення для різних ОС
 • Як користуватися торрентом?
 • Інженерні коди для Android
 • Зменшуємо лаги на Андроїд
 • Правила пошуку в Google
 • Секрети WhatsApp
 • Як смартфони впливають на сон
 • Додати коментар
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера